Usnesení výroční členské schůze Moravského rybářského svazu, o.s. MO Nová Ves konané dne 23.3.2014 v Nové Vsi.

A. Schvaluje:
1. Volbu Mandátové komise ve složení:
Stražovský Josef
Mucha František
Rozmahel Vladimír

2. Volbu Návrhové komise ve složení :
Ing. Pavel Procházka
Ing. Ondřej Klíma
Mgr. Šlapanský Luděk
3. Program členské schůze
4. Zprávu předsedy MO, o činnosti MO za uplynulé období
5. Zprávu předsedy Kontrolní a revizní komise o činnosti KRK, přednesenou Josefem Stražovským.
6. Rozpočet MO MRS,o.s, Nová Ves na rok 2014, sestavený a přednesený ekonomkou MO, paní Ivanou Klímovou.

B. Bere na vědomí
1. Zprávu mandátové komise přednesenou jejím předsedou panem Josefem Stražovským, která konstatuje že:
- členská schůze byla svolána jako řádně konaná jednou za rok v souladu s Jednacím řádem a Stanovami svazu.
- na členské schůzi je přítomno 59 členů, 10 členů je omluveno
- po uplynutí 20-ti minut čekací doby od zahájení členské schůze, je členská schůze usnesení schopná.
2. Zprávu hospodáře MO přednesenou panem Pavlem Melkusem
3. Zprávu referenta práce s mládeží přednesenou panem Daliborem Župou
4. Zprávu referenta čistoty vod přednesenou panem Pavlem Melkusem
5. Zprávu o kulturním dění přednesenou paní Ivanou Klímovou
6. Zprávu o hospodaření MO MRS, o.s. Nová Ves, přednesenou paní Ivanou Klímovou

C. Uctila
minutou ticha památku členů MO zesnulých v minulém roce

D. Uděluje
čestné členství panu Ivo Dubšíkovi

E. Ukládá
Výboru MO
-i nadále hospodařit účelně a racionálně se svěřenými prostředky
-zaměřit veškeré úsilí na práci s mládeží a získávání nových mladých rybářů do řad MO
-zkontrolovat, popřípadě doplnit a opravit řádné označení revíru, tak aby odpovídalo legislativním požadavkům.
-dokončit kolaudační řízení rybochovu v Alexovicích

Hospodáři MO -na rybochovném zařízení v Alexovicích hospodařit tak, aby byl jednak zajištěn dostatek násadových ryb do revíru Jihlava 5B, jednak optimalizovány náklady na zařízení, se nahou o ekonomický zisk.

F. Vyslovuje poděkování -Výboru a všem členům MO za aktivní a nezištnou práci pro naše zájmové sdružení, která i v uplynulém roce umožnila smysluplně uspokojovat sportovní rybářské vyžití členů.
-Hospodáři MO panu Pavlu Melkusovi za obětavou práci při odchovu rybích násad na rybochovném zařízení v Alexovicích a za odborné hospodaření na revírech svěřených naší organizaci. Zvláště pak na pstruhovém revíru Jihlava 5B, který se stává vyhlášeným revírem v rámci celé České republiky.
-Všem sponzorům. Kteří svými nemalými sponzorskými dary podporují činnost naší MO.
-Členům rybářské stráže za aktivní přístup ke kontrole na revírech MRS,o.s.

G. Zavazuje Všechny členy MO, její volené orgány a funkcionáře ke všestranné podpoře svazového rybolovu, k péči o svěřené revíry a výkon spolkové činnosti, především na základě dobrovolné práce funkcionářů a členů MO MRS, o.s.

Dne 23.3.2014 vypracoval: Ing. Pavel Procházka       (předseda Návrhové komise)